Αγιασμός σχολικού έτους 2023-2024

Αγαπητοί μαθητές/-τριες και γονείς,

ο Σύλλογος Διδασκόντων των 5ου Δ.Σ. ΑΙΓΙΟΥ «ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ», τα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και τα μέλη του Σχολικού Συμβουλίου σας εύχονται ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!

Σήμερα Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 τελέστηκε ο Αγιασμός χοροστατούντων του Σεβασμιοτάτου Μητροπολίτη Καλαβρύτων & Αιγιαλείας κ. Ιερώνυμου, του π. Πετρόπουλου Βασίλειου, των τοπικών ιερέων π. Τσάκαλου Αγαθόνικου και  π. Κουτρουλή Δημήτριου.

0 ΦΩΤΟ 1 ΦΩΤΟ 2 ΦΩΤΟ

Με την παρουσία τους μας τίμησαν ο Δήμαρχος Αιγιάλειας κ. Καλογερόπουλος Δημήτρης, ο Αντιδήμαρχος κ. Καραΐσκος Νίκος, ο Πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης κ. Ελευθεριώτης Δημήτρης και ο Πρόεδρος των Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων του Δ. Αιγιάλειας κ. Κουτρόπουλος Μένιος

3 ΦΩΤΟ   9 ΦΩΤΟ 4 ΦΩΤΟ 10 ΦΩΤΟ

οι οποίοι έδωσαν τις ευχές τους στους μαθητές, τους γονείς και τους εκπαιδευτικούς της σχολικής μονάδας.